PC tanácsok/Hiányzó adminisztrátor-jelszó
Megjelenés
PC tanácsok
| Hiányzó adminisztrátor-jelszó |
A Home változat alapesetben nem kéri jelszó megadását az adminisztrátor-felhasználóhoz.
Indítsuk el a Windows XP-t csökkentett módban, úgy, hogy a gép indulásakor lenyomjuk az F8-at. Csak csökkentett módban érhető el az adminisztrátor-felhasználó.
A Vezérlőpulton kattintsunk kétszer a Felhasználókra.
Itt válasszuk a Felhasználó módosítása, Adminisztrátor, Saját felhasználó változtatása menüpontokat.
Adjuk meg a kívánt jelszót, és zárjunk be minden párbeszédablakot.