PC tanácsok/Cookie-k kezelése az Explorerben
Megjelenés
PC tanácsok
| Cookie-k kezelése az Explorerben |
A frissítés után előfordulhat, hogy külön kell aktiválnunk a cookie-k kezelését az Explorerben. Ennek az az oka, hogy az Internet Explorer 6-nak új, fejlesztett, P3P-n alapuló (Platform for Privacy Preferences) cookie-szűrője van. Ez alapesetben közepesre állítja a biztonsági fokozatot, ami mellett néhány cookie nem működik.
Az Eszközök, Internet beállítások menün belüli Adatvédelem fülön állítsuk alacsony fokozatra a szabályozót.